Jak zabawić się w Świętego Mikołaja?

Bycie świętym Mikołajem z okazji świąt Bożego Narodzenia to taka nasza niepisana tradycja. Wszyscy z okazji świąt kupujemy sobie prezenty – czasem bardzo małe, symboliczne drobiazgi, czasami naprawdę wielkie i imponujące prezenty. Oczywiście wielkość prezentów, ich wartość oraz charakter zależą od tego w jakiej relacji pozostajemy z osobą obdarowywaną, kim dla nas jest, czego potrzebuje, jakie miała marzenie czy też – co chcemy jej tak naprawdę dać. Najtrudniej jest chyba kupować prezenty osobom bliskim naszemu sercu, ale jednak takim, które nie do końca znamy – czyli naszym nowym partnerom. I tak , przed świętami Bożego Narodzenia bardzo często jest zadawane pytanie – co kupić chłopakowi na święta? Oczywiście zadają je sobie panie, które dopiero od niedawna mogą pochwalić się swoim związkiem. Teraz postaramy się podać kilka podpowiedzi, co kupić chłopakowi na święta, żeby nieco ulżyć tym paniom, które naprawdę mają wielki problem z tym zagadnieniem.

Po pierwsze, można postawić na coś romantycznego i ognistego jednocześnie bez wydawania horrendalnych sum i bez kupowania rzeczy, które mogą się komuś totalnie nie spodobać. Jeśli związek jest już na etapie przełamywania intymności, to może warto byłoby przygotować dla chłopaka jakąś romantyczną kolację z okazji świąt, na przykład z tradycyjnymi potrawami. Po kolacji dziewczyna może przyodziać strój śnieżynki albo pani Mikołajowej i może pobudzić męską wyobraźnię do celów, o jakich ona tylko będzie wiedziała. Jest to bardzo dobry motyw dla par młodych, z niewielkim stażem, lubiących zabawę i brak nadęcia. Takie wyjście z sytuacji zupełnie rozwiązuje problem – co kupić chłopakowi na święta. Na święta prezent robi sobie sama dziewczyn, chociażby kupując sobie nową bieliznę.

Inna opcja – dla tych bardziej pruderyjnych dziewcząt – gadżety. Panowie słyną z tego, że uwielbiają coś zbierać, że mają jakieś swoje małe i wielkie zainteresowania. Każdy z nich zajmuje się czymś tam po pracy czy po szkole. Jeden uwielbia majsterkować, inny uwielbia sport, jeszcze inny kocha gry komputerowe. Nie jest to z reguły tajemnicą, więc problem z tym, co kupić chłopakowi na święta jest właściwie rozwiązany. Warto tylko pamiętać, żeby sprawdzić co chłopak już ma a czego jeszcze nie ma. A jeśli nie uda się nam trafić w to, co naprawdę by go interesowało, albo trafimy w to, co już ma, to także nic się nie dzieje.

Podsumowując – święta, tak samo jak urodziny są datami, które można przewidzieć już wcześniej. Aby trafić w gust z prezentem albo aby kupić coś naprawdę oryginalnego warto pomyśleć o tym już znacznie wcześniej. Zastanawiać się nad tym, co kupić chłopakowi na święta można zacząć już jesienią, niektórzy kwestie prezentów rozwiązują już latem. Jest to oczywiście bardzo wygodne, można wtedy kupować bez żadnego ciśnienia, bez żadnego stresu i co najważniejsze – bez stania w bardzo długich kolejkach. Warto z tego korzystać i naprawdę warto kupować wszystko znacznie wcześniej. Dzięki temu święta będą naprawdę spokojne i bezstresowe a nasz chłopak – okaże się naprawdę zadowolony.

Comments are closed.