Pedicure hybrydowy – usługa warta uwagi?

Zarówno elegancja, jak i trwałość stylizacji paznokci przy pomocy lakieru hybrydowego zasługują na uwagę i sprawiają, że coraz więcej kobiet interesuje się tego typu produktami. Zdecydowanie najczęściej wykonuje się przy ich pomocy manicure, choć pedicure hybrydowy również funkcjonuje w ofertach wielu salonów kosmetycznych. Dużo klientek rezygnuje jednak z tej opcji, martwiąc się, że wykonanie nie będzie tu tak trwałe, jak na dłoniach, a więc inwestycja nie będzie tak bardzo opłacalna. Czy tak jest w istocie? Jaką wytrzymałością charakteryzuje się pedicure hybrydowy? W sezonie, gdy coraz więcej czasu spędzamy na basenie czy plaży, odpowiedź na te pytania może być bardzo ważna, dlatego w kolejnych akapitach przedstawiamy informacje na ten temat.

Na czym polega pedicure hybrydowy?

Lakiery hybrydowe to specyficzny rodzaj asortymentu do stylizacji paznokci, który zostaje utrwalony przy pomocy specjalnych lamp UV, bądź LED. Żadna stylistka nie może się wręcz bez nich obyć, dlatego malując paznokcie stóp, także wykorzystuje się tego typu sprzęt. Identyczne jak w przypadku manicure hybrydowego są również pozostałe kroki wykonywane podczas usługi pedicure na bazie tego typu lakierów, a więc:
– odpowiednie ukształtowanie płytki paznokci, aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny,
– obróbka zrogowaciałych tkanek oraz pozbycie się skórek w okolicy paznokcia, gdyż mogą one utrudniać koloryzację oraz zmniejszyć trwałość całej koloryzacji,
– zwiększenie przyczepności lakieru poprzez zmatowienie powierzchni paznokcia oraz zastosowanie odpowiednich preparatów,
– nałożenie warstwy bazowej, dwóch warstw koloru oraz warstwy top o pożądanych właściwościach (np. matujących).
Efekt? Właściwe wykonanie stylizacji i odpowiednie utwardzenie każdej warstwy gwarantuje wręcz 3-4 tygodnie idealnego efektu wizualnego i pełną satysfakcję.

Asortyment dla każdej kobiety!

Jednym z głównych czynników decydujących o tym, czy kobieta zdecyduje się na dany lakier do paznokci, jest paleta kolorystyczna. Ulubione barwy mogą przesądzić o tym, czy lakier zostanie wybrany przez klientkę salonu kosmetycznego, dlatego warto, by profesjonalna stylistka dysponowała jak największą gamą odcieni tych produktów. Decydując się na pedicure hybrydowy można spełnić swoje marzenia i niemal dowolnie dobierać wariant ulubionego koloru. Jest to więc asortyment stworzony z myślą o najbardziej wymagających konsumentkach. Teraz tylko wystarczy uświadomić sobie, że efekt pracy stylistki i satysfakcja zostaną z nami przez kilka tygodni – z całą pewnością markowe produkty gwarantują tu asortyment, który nie ma żadnych ograniczeń!

Opłacalna inwestycja?

Czas więc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wykonanie pedicure hybrydowego to opłacalna inwestycja. Po pierwsze, wytrzymałość pedicure nie różni się tu niemal w ogóle od efektu, jaki uzyskać można podczas stylizacji paznokci dłoni przy pomocy lakierów hybrydowych. Po drugie, wybierając tę usługę, można równocześnie kompleksowo zadbać o kondycję swoich paznokci u stóp. Po trzecie, płytka paznokcia będzie tu lepiej zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po czwarte, same lakiery tego typu to doskonała propozycja dla zabieganych kobiet lub takich, które chcą się cieszyć elegancją nawet podczas długiej podróży i przy minimum wysiłku.

Efekt stylizacji pedicure hybrydowego poznaliśmy dzięki sklepowi Lakieryhybrydowe.pl

Comments are closed.