Myszka razer – dlaczego warto wybrać

Już kilka lat temu Razer stał się najpopularniejszym producentem myszek, a dodatkowo stał się synonimem przeznaczonych dla graczy myszek i klawiatur. Taipan to najnowsze dziecko Razera, który mimo swojej ogromnej popularności miał ostatnio problemy, gdyż był szeroko krytykowany za zastosowanie rozwiązań Philipsa, które sprawiają, ze myszka nie zawsze działa prawidłowo. Taipan ma być odpowiedzią, dzieckiem idealnym, która zaskakuje nie tylko wyjątkowo przyjemnym dla oka wyglądem, ale również świetnym wykonaniem i dodatkami w postaci licznych przycisków czy rozbudowanych sterowników,

Myszka Razer Taipan jest wyposażona w technikę o nazwie 4G Dual Sensor System, pod którą kryje się „laser” Avago ADNS-S9818 oraz współpracujący z nim czujnik optyczny. Myszka Razer działa z czułością do 8200 dpi, a dodatkowo świetnie radzi sobie na każdej powierzchni i nie potrzebuje podkładki. Kolejna ważna kwestia dotyczy układu myszki. Nie każdy gracz jest praworęczny, myszka razer Taipan jest odpowiedzią na ten problem, gdyż może trafić zarówno do prawej, jak i lewej dłoni gracza. Myszka jest nie tylko uniwersalna, ale i wygodna. Po pierwsze zwężenie w talii, które zapewnia miejsce dla kciuka, wyprofilowane przyciski główne z delikatnie zagiętymi ku górze krawędziami, dzięki którym palce utrzymują się na miejscu nawet przy skrajnie szybkich ruchach, oraz gładki grzbiet, na którym może spocząć dłoń.

Kolejna ważna kwestia to same przyciski myszka razem ma dziewięć w pełni programowalnych przycisków: dwa przyciski główne, jeden w gumowanej rolce, ponadto dwa na grzbiecie oraz po dwa na obu bokach. Bardzo ważne jest również to, że nie jest to zbyt duży sprzęt, który posiada jednak dość długi kabel o długości 2,1 m w materiałowym oplocie, a jego wymiary to 125 mm × 64 mm × 38 mm. Myszka razer waży 93 g i kosztuje ok. 290 zł

Należy również zaznaczyć, że myszka Razer Taipan współpracuje z nową platformą Razera o nazwie Synapse 2.0. Dzięki zalogowaniu się na swoje konto u znajomego, który ma taką samą myszkę, użytkownik może z niej korzystać w konfiguracji dostosowanej do swoich upodobań. Kontrola myszki jest niezwykle przyjemna i nie będzie sprawiała większego problemu.

Myszka Razer to jednej z najlepszych sprzęt, w jaki może wyposażyć się fan gier komputerowych. Posiada konieczne wyposażenie, a dodatkowo, jak już wcześniej wspomniano jest świetnie wyprofilowana, doskonalone mieści się w dłoni zarówno osoby prawo, jak i leworęcznej. Świetny system ustawień, który można dowolnie zmieniać w systemie pozwala na korzystanie zwinnej myszki, ale z własnymi ustawieniami. Dla samych graczy, którzy grają na różnego rodzaju zawodach może mieć to duże znaczenie, poza tym wspólna gra też staje się przyjemniejsza, jeśli mimo tego, że nie ma się przy sobie myszki, można używać innej bez poczucia dyskomfortu. Myszka Razer Taipan to zdecydowany numer jeden na rynku myszek do grania. Firma poprawiła swoje osiągi i stworzyła naprawdę solidny produkt, który mimo dość wysokiej ceny powinien znaleźć się na liście – konieczne do kupienia przez gracza.

 

Comments are closed.